Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
27
Siedlce Janowska Św.Faustyny Kowalskiej
kierunek:
Piaski Zamiejskie/Działki
6
22
7
32
8
51
9
54
EK
10
11
09
E#
12
29
#
13
39
#
14
15
07
#
16
34
17
49
K
18
19
04
E
20
34
E
E - nie kursuje w okresie letnich wakacji szkolnych
# - kursuje przez Plac Wolnosci
K - kursuje do(z) Dworca PKP