Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
30
Siedlce Brzeska Starzyńskiego
kierunek:
Nowe Opole-Seminarium
6
41
E
7
8
9
10
11
12
31
13
14
06
W
15
11
E - nie kursuje w okresie letnich wakacji szkolnych
W - kursuje do Opola Kościół