Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
18
Siedlce Kościół Św.Stanisława
kierunek:
MPK Starzyńskiego
5
47
b
6
46
b
7
28
Ep
43
8
46
9
16
E
46
10
16
E
46
11
16
E
46
12
17
E
46
13
17
E
46
14
17
E
46
15
17
E
46
16
16
E
47
17
16
E
18
46
19
46
20
21
09
E - nie kursuje w okresie letnich wakacji szkolnych
b - kursuje z pominięciem ul.Janowskiej i Kasztanowej
p - w dni nauki szkolnej kursuje ul. Prusa