Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
21
Ujrzanów-Majowa
kierunek:
Zbuczyn
5
33
6
38
Eb
7
8
09
9
10
29
11
12
29
ł
13
14
39
15
59
Eb
16
17
18
32
19
20
39
E - nie kursuje w okresie letnich wakacji
b - kursuje do Bzowa
ł - kursuje przez Ługi Wielkie