Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
21
Świercze
kierunek:
Zbuczyn
5
38
6
43
Eb
7
8
14
9
10
34
11
12
34
ł
13
14
44
15
16
04
Eb
17
18
37
19
20
44
E - nie kursuje w okresie letnich wakacji
b - kursuje do Bzowa
ł - kursuje przez Ługi Wielkie