Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
21
Siedlce Prus
kierunek:
Zbuczyn
5
21
6
26
Eb
7
56
8
9
10
16
11
12
16
ł
13
14
26
15
46
Eb
16
17
18
19
19
20
26
E - nie kursuje w okresie letnich wakacji
b - kursuje do Bzowa
ł - kursuje przez Ługi Wielkie