Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
26
Stok Lacki Świetlica
kierunek:
Czuryły
4
39
5
41
6
34
Eb
7
8
09
b
9
10
09
11
12
29
o
13
14
29
Ebov
15
54
o
16
17
09
Ebov
18
19
34
o
20
21
22
37
o
E - nie kursuje w okresie letnich wakacji szkolnych
b - kursuje do Rzążewa przez Czuryły
o - kursuje przez Osiny
v - kursuje przez Biel