Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
26
Osiny-Pętla
kierunek:
Czuryły
12
36
o
13
14
39
Ebov
15
16
01
o
17
19
Ebov
18
19
41
o
20
21
22
44
o
E - nie kursuje w okresie letnich wakacji szkolnych
b - kursuje do Rzążewa przez Czuryły
o - kursuje przez Osiny
v - kursuje przez Biel