Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
26
Cielemęc
kierunek:
Czuryły
4
48
5
50
6
7
8
9
10
18
11
12
44
o
13
14
15
16
09
o
17
18
19
49
o
20
21
22
48
o
o - kursuje przez Osiny