Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
32
Siedlce Prus
kierunek:
Terespolska Sucharskiego
6
41
7
41
8
9
10
11
12
13
16
T
14
41
T - kursuje przez Ujrzanów (Brzeska/Terespolska)