Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
16
Nowowiejska / Spadowa
kierunek:
Nowowiejska
5
53
6
53
7
8
08
9
08
10
18
11
48
12
58
13
14
23
15
28
16
43
17
18
03
b
b - kurs do Bugaju z wjazdem pod Szpital