Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
16
Miodowa
kierunek:
Nowowiejska
6
01
7
01
8
16
9
16
10
26
11
56
12
13
06
14
31
15
36
16
51
17
18
11
b
b - kurs do Bugaju z wjazdem pod Szpital