Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
16
Moniuszki / Starachowice Górne
kierunek:
Nowowiejska
5
55
6
55
7
8
10
9
10
10
20
11
50
12
13
00
14
25
15
30
16
45
17
18
05
b
b - kurs do Bugaju z wjazdem pod Szpital