Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
22
Wyszyńskiego/Góra Trzech Krzyży
kierunek:
Bugaj
6
10
7
07
8
11
9
11
10
11
11
11
12
11
13
11
14
11
15
11