Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
16
Os. Zielona Dolina
kierunek:
Droga Nowowiejska - Rzeczna
4
48
5
23
53
6
27
52
7
12
32
52
8
12
32
52
9
12
32
51
10
12
32
51
11
11
31
51
12
11
31
51
13
11
31
51
14
11
31
51
15
11
31
51
16
11
32
52
17
12
32
52
18
12
32
58
19
08
Z
28
58
20
28
58
21
28
58
22
38
Z
Z - kurs zjazdowy, do przystanku Rynek