Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
19
al. Niepodległości
kierunek:
Żabno
4
52
5
22
49
6
09
29
47
7
02
17
32
42
57
8
14
29
49
9
08
29
49
C
10
09
28
48
C
11
08
28
48
C
12
08
28
48
C
13
08
28
43
58
C
14
13
28
43
C
58
15
13
28
43
58
C
16
13
29
49
17
09
29
39
Z
49
18
09
29
54
19
04
Z
24
54
20
24
54
21
24
54
22
24
44
Z
Z - Kurs zjazdowy, tylko do przystanku Rynek
C - Kurs przez Cmentarz Łapiszewo