Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
16
Żwirki I Wigury - Dąbrowskiego
kierunek:
Droga Nowowiejska - Rzeczna
4
50
5
25
55
6
29
54
7
14
34
54
8
14
34
54
9
14
34
53
10
14
34
53
11
13
33
53
12
13
33
53
13
13
33
53
14
13
33
53
15
13
33
53
16
13
34
54
17
14
34
54
18
14
34
19
00
10
Z
30
20
00
30
21
00
30
22
00
40
Z
Z - kurs zjazdowy, do przystanku Rynek