Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
16
Żwirki I Wigury - al. Armii Krajowej
kierunek:
Droga Nowowiejska - Rzeczna
4
51
5
26
56
6
30
55
7
15
35
55
8
15
35
55
9
15
35
54
10
15
35
54
11
14
34
54
12
14
34
54
13
14
34
54
14
14
34
54
15
14
34
54
16
14
35
55
17
15
35
55
18
15
35
19
01
11
Z
31
20
01
31
21
01
31
22
01
41
Z
Z - kurs zjazdowy, do przystanku Rynek