Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
16
Żwirki I Wigury - al. Armii Krajowej
kierunek:
Droga Nowowiejska - Rzeczna
6
28
7
28
8
28
9
28
10
26
56
11
26
56
12
26
56
13
26
56
14
26
56
15
26
56
16
26
56
17
28
18
28
19
28
20
28
21
28
22
28
Z
Z - kurs zjazdowy, do przystanku Rynek