Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
16
Osiedle Kopernika
kierunek:
Droga Nowowiejska - Rzeczna
4
53
5
28
58
6
32
57
7
17
37
57
8
17
37
57
9
17
37
56
10
17
37
56
11
16
36
56
12
16
36
56
13
16
36
56
14
16
36
56
15
16
36
56
16
16
37
57
17
17
37
57
18
17
37
19
03
13
Z
33
20
03
33
21
03
33
22
03
43
Z
Z - kurs zjazdowy, do przystanku Rynek