Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
19
Zblewska - Malinowa
kierunek:
Żabno
5
16
6
03
41
7
26
8
23
9
43
C
10
42
C
11
42
C
12
42
C
13
51
C
14
36
C
15
51
C
16
17
02
32
Z
Z - Kurs zjazdowy, tylko do przystanku Rynek
C - Kurs przez Cmentarz Łapiszewo