Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
14
Gryfa Pomorskiego - Prusa
kierunek:
PKP
4
38
5
18
K
48
6
18
K
44
7
04
24
44
K
8
04
24
44
K
9
04
24
44
K
10
04
24
43
K
11
03
23
43
K
12
03
23
43
K
13
03
23
43
K
14
03
23
43
K
15
03
23
43
K
16
04
24
44
K
17
04
24
44
K
18
04
24
48
19
18
48
20
18
48
21
18
22
02
23
02
Z
K - kurs przez Kochanki
Z - Kurs zjazdowy, tylko do przystanku Rynek