Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
19
Gdańska - PKS
kierunek:
Szkoła Nr 1
4
41
A
5
21
A
51
D
6
24
D
42
58
A
7
13
D
28
38
D
53
A
8
13
D
33
53
D
9
03
Z
13
A
33
53
D
10
13
A
33
C
52
D
11
12
A
32
C
52
D
12
12
A
32
C
52
D
13
12
A
32
C
52
D
14
07
A
27
D
42
C
57
D
15
12
A
27
D
42
C
57
D
16
12
A
32
D
42
Z
52
CD
17
12
A
32
CD
52
18
13
D
33
C
53
19
02
Z
22
D
52
20
22
D
52
21
21
51
D
22
21
51
Z
Z - Kurs zjazdowy, tylko do przystanku Rynek
C - Kurs przez Cmentarz Łapiszewo
A - Kurs do Zblewska - Borówkowa
D - Kurs do Nowa Wieś Rzeczna