Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
14
al. Jana Pawła II
kierunek:
PKP
6
07
7
07
8
07
S
9
07
K
10
07
11
12
S
12
12
K
13
12
14
12
S
15
12
K
16
12
17
12
S
18
07
K
19
07
20
07
21
07
22
07
Z
K - kurs przez Kochanki
Z - Kurs zjazdowy, tylko do przystanku Rynek
S - kurs przez Stadnina