Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
14
Mickiewicza
kierunek:
PKP
6
12
7
12
8
13
S
9
13
K
10
13
11
18
S
12
18
K
13
18
14
18
S
15
18
K
16
18
17
18
S
18
13
K
19
13
20
12
21
12
K - kurs przez Kochanki
S - kurs przez Stadnina