Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
16
PKP
kierunek:
Os. Zielona Dolina
5
37
6
10
40
7
20
40
8
00
20
40
9
00
20
40
10
00
20
39
59
11
19
39
59
12
19
39
59
13
19
39
59
14
19
39
59
15
19
39
59
16
19
39
59
17
19
39
59
18
21
41
19
09
39
20
07
37
21
07
37
22
17
35
Z
Z - kurs zjazdowy, do przystanku Rynek