Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
16
Balewskiego
kierunek:
Os. Zielona Dolina
5
31
6
01
31
7
11
31
51
8
11
31
51
9
11
31
51
10
11
30
50
11
10
30
50
12
10
30
50
13
10
30
50
14
10
30
50
15
10
30
50
16
11
31
51
17
11
31
51
18
13
33
19
01
31
20
01
31
21
01
31
22
11
29
Z
Z - kurs zjazdowy, do przystanku Rynek