Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
16
Os. Zielona Dolina
kierunek:
Droga Nowowiejska - Rzeczna
5
28
58
6
28
58
7
28
58
8
31
9
01
31
10
01
31
11
01
31
12
01
31
13
01
31
14
01
31
15
01
31
16
01
31
17
01
28
58
18
28
58
19
28
20
25
21
25
22
25
Z
Z - kurs zjazdowy, do przystanku Rynek