Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
16
Powst. Warszawskich - Szarych Szeregów
kierunek:
Droga Nowowiejska - Rzeczna
5
29
59
6
29
59
7
29
59
8
32
9
02
32
10
02
32
11
02
32
12
02
32
13
02
32
14
02
32
15
02
32
16
02
32
17
02
29
59
18
29
59
19
29
20
26
21
26
22
26
Z
Z - kurs zjazdowy, do przystanku Rynek