Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
16
Żwirki I Wigury - Dąbrowskiego
kierunek:
Droga Nowowiejska - Rzeczna
5
30
6
00
30
7
00
30
8
00
33
9
03
33
10
03
33
11
03
33
12
03
33
13
03
33
14
03
33
15
03
33
16
03
33
17
03
30
18
00
30
19
00
30
20
27
21
27
22
27
Z
Z - kurs zjazdowy, do przystanku Rynek