Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
16
Żwirki I Wigury - al. Armii Krajowej
kierunek:
Droga Nowowiejska - Rzeczna
5
31
6
01
31
7
01
31
8
01
34
9
04
34
10
04
34
11
04
34
12
04
34
13
04
34
14
04
34
15
04
34
16
04
34
17
04
31
18
01
31
19
01
31
20
28
21
28
22
28
Z
Z - kurs zjazdowy, do przystanku Rynek