Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
16
Sck
kierunek:
Droga Nowowiejska - Rzeczna
5
34
6
04
34
7
04
34
8
04
37
9
07
37
10
07
37
11
07
37
12
07
37
13
07
37
14
07
37
15
07
37
16
07
37
17
07
34
18
04
34
19
04
34
20
31
21
31
22
31
Z
Z - kurs zjazdowy, do przystanku Rynek