Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
16
Rynek
kierunek:
Droga Nowowiejska - Rzeczna
4
56
5
32
6
02
36
7
01
21
41
8
01
21
41
9
01
21
41
10
00
21
42
11
01
21
41
12
01
21
41
13
01
21
41
14
01
21
41
15
01
21
41
16
01
20
41
17
01
21
41
18
01
21
41
19
07
17
Z
37
20
07
37
21
07
37
22
07
47
Z
Z - kurs zjazdowy, do przystanku Rynek