Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
19
Hallera
kierunek:
Szkoła Nr 1
5
20
55
A
6
25
55
7
25
A
57
8
32
9
02
A
32
C
10
02
32
CA
11
02
32
C
12
02
A
32
C
13
02
32
CA
14
02
32
C
15
02
A
32
C
57
16
27
CA
57
17
27
C
55
A
18
25
C
55
19
25
A
55
20
25
54
21
24
A
54
22
24
54
Z
Z - Kurs zjazdowy, tylko do przystanku Rynek
C - Kurs przez Cmentarz Łapiszewo
A - Kurs do Zblewska - Borówkowa