Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
7
Kościuszki II
kierunek:
PKP
6
03
T
7
03
T
43
T
8
33
T
9
23
10
13
T
11
13
12
03
58
T
13
43
T
14
23
T
15
08
T
48
T
16
48
17
18
08
T
48
T - Kurs do Stadnina