Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
11
Frysztacka
kierunek:
Ludowa
5
00
16
36
56
6
16
36
56
7
16
36
56
8
16
36
56
9
16
36
56
10
16
A
36
56
11
16
36
56
12
16
36
56
13
16
36
56
14
16
36
56
15
16
36
56
16
16
36
56
17
16
36
56
18
16
36
56
19
16
A
36
56
20
16
36
56
21
16
36
56
A
22
16
A
36
A
56
B
_ - niskopodlogowy
A - Kurs do przystanku Zajezdnia Golęcin
B - Kurs do przystanku Zajezdnia Pogodno