Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
7
Plac Szarych Szeregów
kierunek:
Turkusowa
4
50
58
5
13
28
43
56
6
10
25
40
55
7
10
25
40
55
8
10
25
40
55
9
10
25
40
55
10
10
25
40
55
11
10
25
40
56
12
10
25
40
55
13
10
25
40
55
14
10
25
40
55
15
10
25
40
55
16
10
25
40
56
17
10
25
40
55
18
10
25
40
55
19
10
25
40
55
20
10
29
49
21
09
14
A
29
49
22
12
32
53
A
23
01
A
A - Kurs do przystanku Zajezdnia Pogodno