Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
7
Plac Kościuszki
kierunek:
Stocznia Szczecińska
5
21
36
51
6
06
21
36
51
7
07
22
37
52
8
07
22
37
52
9
07
22
37
52
10
07
22
37
52
11
07
22
37
52
12
07
22
37
52
13
07
22
37
52
14
07
22
37
52
15
07
22
37
52
16
07
22
37
52
17
07
22
37
52
18
06
21
36
51
19
06
21
36
51
20
06
21
40
43
A
21
00
20
40
22
00
20
40
B
23
00
B
A - Kurs do przystanku Zajezdnia Pogodno
B - Kurs do przystanku Zajezdnia Golęcin