Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
11
Szpitalna
kierunek:
Ludowa
5
02
14
29
44
58
6
13
28
43
57
7
12
27
42
57
8
12
27
42
57
9
12
27
42
57
10
12
27
42
57
11
12
27
42
57
12
12
27
42
57
13
12
27
42
57
14
12
27
42
57
15
12
27
42
57
16
12
27
42
57
17
12
27
42
57
18
12
27
42
57
19
12
27
A
42
57
20
17
37
57
21
02
B
17
37
57
A
22
17
A
37
A
57
A
_ - niskopodlogowy
A - Kurs do przystanku Zajezdnia Golęcin
B - Kurs do przystanku Zajezdnia Pogodno