Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
11
Szpitalna
kierunek:
Ludowa
5
01
17
37
57
6
17
37
57
7
17
37
57
8
17
37
57
9
17
37
57
10
17
A
37
57
11
17
37
57
12
17
37
57
13
17
37
57
14
17
37
57
15
17
37
57
16
17
37
57
17
17
37
57
18
17
37
57
19
17
A
37
57
20
17
37
57
21
17
37
57
A
22
17
A
37
A
57
B
_ - niskopodlogowy
A - Kurs do przystanku Zajezdnia Golęcin
B - Kurs do przystanku Zajezdnia Pogodno