Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
11
Parkowa
kierunek:
Ludowa
5
09
21
33
48
6
03
18
33
48
7
04
19
34
49
8
04
19
34
49
9
04
19
34
49
10
04
19
34
49
11
04
19
34
49
12
04
19
34
49
13
04
19
34
49
14
04
19
34
49
15
04
19
34
49
16
04
19
34
49
17
04
19
34
49
18
03
18
33
48
19
03
18
33
48
A
20
03
16
36
56
21
16
36
56
22
16
A
36
A
56
A
23
16
A
_ - niskopodlogowy
A - Kurs do przystanku Zajezdnia Golęcin