Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
11
Lubeckiego
kierunek:
Ludowa
5
16
28
40
55
6
11
26
41
56
7
12
27
42
57
8
12
27
42
57
9
12
27
42
57
10
12
27
42
57
11
12
27
42
57
12
12
27
42
57
13
12
27
42
57
14
12
27
42
57
15
12
27
42
57
16
12
27
42
57
17
12
27
42
57
18
11
26
41
56
19
11
26
41
56
A
20
11
24
44
21
04
24
44
22
04
23
A
43
A
23
03
A
23
A
_ - niskopodlogowy
A - Kurs do przystanku Zajezdnia Golęcin