Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
11
Dobromiry
kierunek:
Ludowa
5
17
29
41
56
6
12
27
42
57
7
13
28
43
58
8
13
28
43
58
9
13
28
43
58
10
13
28
43
58
11
13
28
43
58
12
13
28
43
58
13
13
28
43
58
14
13
28
43
58
15
13
28
43
58
16
13
28
43
58
17
13
28
43
58
18
12
27
42
57
19
12
27
42
57
A
20
12
25
45
21
05
25
45
22
05
24
A
44
A
23
04
A
24
A
_ - niskopodlogowy
A - Kurs do przystanku Zajezdnia Golęcin