Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
11
Ludowa
kierunek:
Ludowa
20
00
A
21
22
27
A
47
A
23
07
A
27
A
A - Kurs do przystanku Zajezdnia Golęcin