Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
93
Płonia Most
kierunek:
Basen Górniczy
4
56
5
37
6
07
38
7
09
44
8
04
39
9
09
39
10
09
39
11
09
39
12
09
39
13
09
39
14
09
39
15
10
41
16
11
41
17
10
39
18
09
38
19
08
38
20
07
37
21
17
57
22
35
A
23
15
B
_ - niskopodlogowy
A - Kurs do przystanku Rondo Ułanów Podolskich
B - Kurs do przystanku Struga Zajezdnia