Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
11
Ludowa
kierunek:
Ludowa
10
48
A
11
12
13
14
15
16
17
18
19
48
A
20
21
22
27
A
47
A
23
07
A
A - Kurs do przystanku Zajezdnia Golęcin