Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
93
Płonia Most
kierunek:
Basen Górniczy
5
15
55
6
37
7
17
57
8
37
9
18
58
10
38
11
18
58
12
38
13
18
58
14
38
15
18
58
16
38
17
18
58
18
37
19
17
57
20
37
21
17
57
22
35
A
23
15
B
_ - niskopodlogowy
A - Kurs do przystanku Rondo Ułanów Podolskich
B - Kurs do przystanku Struga Zajezdnia