Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
11
Plac Szyrockiego
kierunek:
Ludowa
5
06
18
33
48
6
02
17
32
47
7
01
16
31
46
8
01
16
31
46
9
01
16
31
46
10
01
16
31
46
11
01
16
31
46
12
01
16
31
46
13
01
16
31
46
14
01
16
31
46
15
01
16
31
46
16
01
16
31
46
17
01
16
31
46
18
01
16
31
46
19
01
16
31
A
46
20
01
21
41
21
01
06
B
21
41
22
01
A
21
A
41
A
23
01
A
_ - niskopodlogowy
A - Kurs do przystanku Zajezdnia Golęcin
B - Kurs do przystanku Zajezdnia Pogodno