Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
7
Antosiewicza
kierunek:
Stocznia Szczecińska
5
30
44
59
6
15
33
48
7
03
19
35
50
8
05
20
35
50
9
05
20
35
50
10
05
20
35
50
11
05
20
35
50
12
05
20
35
50
13
05
20
35
50
14
05
20
35
50
15
05
20
35
50
16
05
20
35
50
17
05
20
35
50
18
05
19
33
48
19
03
18
33
48
20
03
18
32
50
21
10
30
50
45
B
22
09
27
47
23
07
B
27
B
21
B
40
B
B - Kurs do przystanku Zajezdnia Golęcin