Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
7
Dobromiry
kierunek:
Stocznia Szczecińska
19
55
B
20
21
22
23
26
B
45
B
B - Kurs do przystanku Zajezdnia Golęcin